Sledujte nás na Facebooku
Menu

Webová analytika:

Poznejte svého zákazníka a zjistěte, jak vydělávat více!
Webová analytika je jedním ze základních kamenů nejen pro zvyšování objemu vašich prodejů, ale i pro vaše veškeré online aktivity. Je to pevný základ, který vám pomůže se rozhodovat a efektivně rozdělovat peníze mezi marketingové aktivity.

Naše výstupy z webové analytiky vám prozradí, jak se na vašem webu zákazníci chovají, jaké sekce navštěvují, co je na vašem webu zajímá. Zjistíte, které marketingové kampaně vám přináší zákazníky a které se naopak nevyplácí. Primárně se zabýváme webovou analytikou v nástrojích Google Analytica a Yandex Metrica.

Tvorba a rozvoj webových stránek:

Získejte webové stránky, které prodávají!

Máme bohaté zkušenosti s tvorbou webových stránek, díky kterým vám navrhneme řešení šité na míru vašim potřebám. Při vývoji webových stránek se řídíme několika zásadami. Nikdy nestřílíme od boku, na začátku projektu vždy probíhá důkladná analýza, abychom vám mohli sdělit, jak dlouhou bude vývoj webu trvat, kolik to bude stát.

Vše máme podloženo čísly, design vždy tvoříme s ohledem na uživatele webu, vaše návštěvníky a zákazníky. Stojíme si za kvalitou, výsledný produkt vždy důkladně testujeme, dokud není perfektní a publikovatelný.

Optimalizace a marketing stránek pro vyhledávače:

Přilákejte více zákazníků za méně peněz!
Základem úspěchu jakékoliv marketingové aktivity je vstupní analýza. Doporučujeme ji proto, abychom zjistili stávající stav vašich webových stránek, jejich možné problémy, přednosti a také konkurenci. Při rozvíjení jakékoliv aktivity postupujeme trvale, systematicky a tak, aby rostla síla celého webu!

V oblasti SEO (optimalizace pro vyhledávače) vždy postupujeme od analyzování stávající optimalizace, indexace, umístění klíčových slov ve vyhledávačích. Dále studujeme vaše měřící nástroje, odkazový profil a odkazový profil vaší konkurence.

V oblasti PPC se primárně podíváme na vaše kampaně, klíčová slova a ROI.

Kontaktujte nás již dnes

Chcete nás na svém projektu?
Pošlet nám svůj kontakt a napiště nám něco o vašem projektu. Rádi vás budeme co nejdříve kontaktovat.