Sledujte nás na Facebooku
Menu

Kdo jsme:

  • Náš tým je složen z profesionálů, kteří působí na internetovém trhu již několik let. Aktivně se věnujeme všem disciplínám internetového marketingu, ať už je to UX, SEO, web development, PPC, E-mail marketing nebo další složky digital marke-ting mixu.
  • Máme zkušenosti z velkých korporací, středně velkých digitálních agentur, ale i malých společností. Ke každému projektu přistupujeme individuálně, abychom zjistili jeho potřeby, naplnili tužby vašich zákazníků a zlepšili tak prodejní výsledky.
  • Charakterizuje nás agilita, otevřenost a nadšení pro nové technologie. Byrokracii a liknavost vymetáme.

 

Základní hodnoty naší práce

Z našeho působení na digitálním marketingovém trhu víme, že se úspěch může dostavit pouze v případě,
když respektujeme tyto 4 základní hodnoty:

Zákazník

Zákazník je pro nás vždy na prvním místě, protože primárně je to on, kdo rozhoduje o tom, jestli je náš projekt úspěšný.

Data

Věříme v data a to, co říkají. Proto vždy nejprve analyzujeme data, abychom se vyhnuli unáhlenému nebo nesmyslnému rozhodnutí.

Agilita

Dnešní business je rychlejší než kdykoliv předtím, a proto se snažíme odbourávat zbytečné byrokratické překážky, které by mohly zdržovat předání našich projektů.

Kvalita

Úzkostlivě lpíme na kvalitě našich výstupů, protože víme, že na dnešním nasyceném trhu se prosadí jenom ty produkty, které jsou opravdu kvalitní.

Kontaktujte nás již dnes

Chcete nás na svém projektu?
Pošlet nám svůj kontakt a napiště nám něco o vašem projektu. Rádi vás budeme co nejdříve kontaktovat.